Dietetyk z pasji do prostych rozwiązań

Cześć!

Nazywam się Małgorzata Skupińska. Pomagam głównie kobietom zmienić swoją sylwetkę, poprawić zdrowie i samopoczucie dzięki właściwemu odżywianiu. Prywatnie jestem żoną, właścicielką kundelki o imieniu Chica, a niedawno zostałam również mamą Nikodema.

Oswajam odchudzanie, pomagam znaleźć motywację do działania, prowadzę dietoterapię IBS/SIBO/IMO, refluksu, zaburzeń hormonalnych tj.: PCOS, Hashimoto, niedoczynność tarczycy, insulinooporność i endometriozy.

MOJA HISTORIA

Przez kilka długich lat cierpiałam na problemy związane z pracą układu pokarmowego i brakiem skutecznej pomocy ze strony lekarzy. Pomimo nasilających się objawów i dyskomfortu utrudniającego codzienne funkcjonowanie otrzymywałam diagnozę, że tak naprawdę jestem zdrowa. Wyłącznie tylko dlatego, że jestem uparta i nie lubię pozostawiać pytań bez odpowiedzi oraz zawsze chcę poznać zależność przyczynowo-skutkową, zaczęłam interesować się tematem żywienia i zasadami funkcjonowania organizmu ludzkiego, aby znaleźć przyczynę swoich problemów.

Teraz wiem, że kluczem do sukcesu jest cierpliwość i wytrwałość. Pomimo potknięć, nie należy się poddawać!

Choruję na IBS i endometriozę, ale przywróciłam sobie dawny komfort życia. Mój brzuch znów jest płaski i co najważniejsze nie boli! Naprawdę lubię jeść i dlatego tym większa moja radość, że na nowo mogę cieszyć się smakami potraw!

MOJA MISJA

Pragnę dzielić się z innymi swoją wiedzą i pasją w zakresie dietetyki oraz prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Szczególnie zależy mi na szerzeniu wiedzy i zwiększaniu świadomości na temat zdrowia i wpływu jedzenia na jego stan. Zapraszam do współpracy online, zaś stacjonarnie możemy się spotkać w gabinecie w Płocku.  

Uważam, że aby “dieta” mogła być w pełni skuteczna powinna być dopasowana indywidualnie, smaczna i w miarę możliwości łatwa i szybka w przygotowaniu.

  • zacznijmy od podstaw – diagnostyka – bez dobrych fundamentów nie zbudujesz trwałej konstrukcji

  • to proste rozwiązania mają SENS – nie poddasz się po tygodniu

  • to małe sukcesy prowadzą Cię do dużego celu – przeprowadzimy proces trwałej ewolucji a nie szybkiej rewolucji w Twoim życiu

  • porażka (LEKCJA) to część Twojego procesu przemiany –wyciągnij wnioski i daj sobie szansę zacząć ze mną od nowa

  • słucham Ciebie – Twój organizm to mądra konstrukcja i często daje Ci feedback, który sama skutecznie ignorujesz

  • jesteś jedyna w swoim rodzaju – to co działa na innych wcale nie musi działać na Ciebie

  • w diecie jest miejsce na wszystko – tak jak w życiu, tylko z umiarem

Zapraszam!

mój facebook

mój instagram

        

Podziel się